#Logowanie Rejestracja
Stajnia w124
  • 0 głosów - średnia: 0

16-03-2019, 00:08 #1
w124MAN
Forumowicz
Status: Offline Liczba postów:18 Liczba wątków:6 Dołączył:19.06.2018 Skąd:WI Auto:brak Reputacja: 0

Witaj gościu, aktualnie korzystasz z okrojonej wersji forum.

Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do pełnej wersji forum.

21-03-2019, 00:15 #2
Powered_By_Ada
Forumowicz
Status: Offline Liczba postów:20 Liczba wątków:0 Dołączył:08.05.2017 Skąd:PO Auto:S124 E220 94' Reputacja: 1
Korzystałem. I to już nawet trzy razy. Do pierwszej wizyty namówił mnie starszy Pan z mojego miasta, który oddał im auto do zrobienia. Wtedy pojechanie z Poznania do warsztatu wydawało mi się szalonym pomysłem, ale po wstępnej wizycie się przekonałem. Do tego stopnia, że stwierdziłem, że będę jeździł tam na roczne przeglądy. I tak robię rocznie do 5 tys. km, a do jednego z bardziej polecanych warsztatów w Poznaniu się zraziłem.
Podejście do klienta. Jak najbardziej na plus. Właściciel jest spokojny, cierpliwy i dbający o szczegóły. Z prac blacharskich dostawałem obszerną dokumentację fotograficzną. Gdy były znalezione problemy, których naprawa nie była uwzględniona we wstępnej umowie (bo np. nie były widoczne i wychodziły w trakcie) to każdy był potwierdzany telefonicznie. Jedyne, co może stanowić problem, to obsuwy czasowe. Obecnie terminy oczekiwania na większe prace to 4-6 miesięcy (aczkolwiek uruchomili stanowisko na krótkie naprawy bieżące), a i tak może się zdarzyć, że po dostarczeniu auto poczeka jeszcze ze trzy tygodnie. Dla mnie to akurat nie był problem, ale nie każdy może być tak cierpliwy.
Jakość. Tu jestem bardzo zadowolony. Na przeglądzie diagnosta się mnie zapytał, skąd wziąłem nowy W124 Oczko (a i tak wiem, że jeszcze mu brakuje do idealnego stanu). Robota nie jest w pośpiechu, prace są wykonane starannie i dokładnie.
Cena. Nie będzie to pewnie zaskoczeniem jak powiem, że jakość kosztuje. Aczkolwiek wszystko jest względne. Jeżeli liczysz każdy grosz i jesteś z tych, który uważa, że W124 nie trzeba serwisować, bo pojedzie przez 10 lat bez obsługi, to nie masz co zaglądać. Kompleksowy remont prawie na pewno sięgnie kwoty pięciocyfrowej. Jak bardzo to tylko zależy od stanu auta. Z drugiej strony - mało który warsztat takie prace wykona i znalezienie takiego łatwe nie będzie. Wstępnie chciałem prace blacharskie przy swoim wykonać w Alpidzie w Luboniu, bo też zajmują się starszymi autami, ale cena mnie trochę odstraszała. Potem okazało się, że było to ok. 1,6 - 1,8 * cena Stajni. A więc może być drożej.
Skoro pytasz o Stajnię, to pewnie byłeś na ich stronie na FB i widziałeś, co i jak robią. Po więcej informacji możesz zadzwonić, bo akurat rozmowy ze Stajnią wspominam bardzo miło.

31-03-2019, 00:49 #3
w124MAN
Forumowicz
Status: Offline Liczba postów:18 Liczba wątków:6 Dołączył:19.06.2018 Skąd:WI Auto:brak Reputacja: 0
Serdeczne dzięki Usmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości