#Logowanie Rejestracja
Regulamin forum Klubu Mercedes W124.PL
 • 0 głosów - średnia: 0
Wątek zamknięty


07-03-2013, 10:53 #1
darul
Administrator
Status: Offline Liczba postów:5 966 Liczba wątków:315 Dołączył:04.03.2013 Skąd:ZKL Auto:E i A Reputacja: 22
Zasady pisania na forum klubu 'w124.pl':
 1. Nie wolno udostępnić haseł dostępowych do kont na forum
 2. Obowiązkiem każdego użytkownika forum, jest zachowanie na poziomie ogólnie uznanym za kulturalny.
 3. Nie piszemy postów, w których zawarte są obraźliwe teksty wobec współuczestników (posty takie będą edytowane lub blokowane, a następnie kasowane),
 4. Każdy użytkownik forum, może posiadać tylko i wyłącznie jedno konto. Każde następne, założone przez tego użytkownika - zostanie natychmiast usunięte,
 5. Każda kategoria forum ma swoją tematykę i należy jej przestrzegać, tematy niezwiązane z daną kategorią zostaną przeniesione.
 6. Posty niezwiązane z tematem i nagminnie przeszkadzające w trwającej dyskusji na dany temat zostaną usunięte.
 7. Nie zakładamy tematów, które są odpowiednikami innych znajdujących się na pierwszej stronie.
 8. Cytaty, bądź opisy prywatnych rozmów będą kasowane.
 9. Prywatne uwagi kierujemy na PW, e-mail, Gadu-Gadu lub w inny sposób, bezpośrednio do osoby zainteresowanej.
 10. Wszelkie bezpodstawne spory, niedotyczące spraw klubowych pomiędzy użytkownikami będą usuwane z forum.
 11. Wielkość wklejanych fotek to 640x480 i nie cięższych od 500kb, dla większych dajemy linka.
 12. Każdy użytkownik zamieszczający linki do innych stron w postach, Newsach czy gdziekolwiek na stronach Klubu, proszony jest wcześniejsze sprawdzenie poprawności ich działania.
 13. Każdy użytkownik zamieszczający na forum Klubu jakiekolwiek treści czy innego rodzaju utwory, winien być właścicielem praw autorskich lub uzyskać zgodę na publikację od twórcy lub właściciela praw autorskich do utworu.
 14. Każdy użytkownik zamieszczający na forum Klubu jakiekolwiek treści czy innego rodzaju utwory i będący właścicielem praw autorskich do rzeczonych utworów, zgadza się na ich publikację i rozpowszechnianie w formie elektronicznej w obrębie serwisu Klubu.
 15. Jakiekolwiek treści, do których powstanie zastrzeżenie o braku praw autorskich do publikacji na stronach Klubu, będą usuwane w trybie natychmiastowym z serwisu Klubu.
 16. Osoba łamiąca rażąco zasady pisania na forum otrzymuje zakaz pisania na forum na czas tygodnia (drugi zakaz jest dawany na stałe), po czym przywrócenie prawa pisania jest poddane głosowaniu.
 17. Zakaz pisania na forum jest ustanawiany przez Zarząd decyzją:
  • w przypadku członka klubu, minimum 3 członków Zarządu,
  • w przypadku użytkownika forum wystarczy 1 głos
 18. Po zablokowaniu konta, w ciągu 24h decyzja zostaje poddana glosowaniu klubowiczów.
 19. Status zablokowanego użytkownika będzie ustalony po upływie 3 dni niezależnie od ilości osób biorących udział w glosowaniu.
 20. Moderator forum ma prawo do kasowania, blokowania lub edycji postów, które zawierają obraźliwe lub niecenzuralne wyrażenia. W przypadku edycji post jest podpisywany przez moderatora, który dokonał zmiany.
 21. Klubowicze mają prawo przeglądać i pisać na ukrytym forum klubowym.
 22. Ujawnienie udostępnienia przez klubowicza forum klubowego postronnym osobą skutkuje natychmiastowym wydaleniem z Klubu.
 23. Każdy użytkownik, który będzie czuł się urażony lub będzie traktowany niepoprawnie, może zgłosić się do zarządu przesyłając e-mail wraz z zawartym opisem zdarzenia.
 24. Shout Box (SB) służy do prowadzenia luźnych rozmów. Dopuszcza się prowadzenie krótkich rozmów na tematy techniczne, lecz bardziej skomplikowane problemy opisujemy w dziale technicznym. User, nagminnie łamiący powyższe zasady, będzie miał nałożony zakaz pisania na SB.
 25. Akceptując regulamin, wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do czynności administracyjnych forum. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do założenia konta. Na dane osobowe składają się nick, adres email, opcjonalnie data urodzenia. Skrypt forum również analizuje adres protokołu internetowego IP. Masz prawo do edycji danych oraz ich usunięcia (co jednak jest tożsame z usunięciem konta na forum). Dane nie są udostępniane innym podmiotom i są przechowywane jedynie w bazie danych forum Klubu W124.pl

  Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
 Podziękowali: Nowi
Wątek zamknięty
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości